Wyceń stronę

Kilka słów o nas.

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą usługi w zakresie tworzenia stron internetowych ale także serwisem oraz modernizacją istniejących już portali www. Zespól nasz posiada kilkuletnie doświadczenie dla którego tworzenie stron to nie tylko ciężka oraz żmudna praca lecz, także zainteresowanie i pasja tworzenia. Stale pogłębiamy nasze wiadomości w celu wdrażania jak najnowszych rozwiązań.

Oferujemy głównie strony mobilne oparte o system CMS (Customer Management System) – system zarządzania treścią strony ale zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym zakresem usług w zakładce "oferta".

Przyczynić się to może do obniżenia kosztów w późniejszym jej użytkowaniu przez samodzielne zarządzanie stroną.

Dbamy o to aby nasza oferta była nie tylko optymalna cenowo lecz spełniała Państwa wymagania co do obsługi, nawigacji strony oraz jej przejrzystości i czytelności.

Ofertę kierujemy do mniejszych, większych firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych chcących pojawić się w sieci lub odświeżyć, zmodyfikować lub ulepszyć już istniejącą stronę. Do zleceń podchodzimy zawsze rzetelnie i uczciwie w trosce o jak największą satysfakcję dla Państwa z oferowanych przez nas usług.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

tworzenie stron www dkstrony

Nasze umiejętności.

HTML/CSS

jQuery

Wordpress

Design

Oferujemy również strony oparte o CMS (Customer Management System) system zarządzania treścią strony.
Strony nasze przed oddaniem są skrupulatnie testowane pod kątem prawidłowego wyświetlania w urządzeniach mobilnych. Strona poddawana jest również walidacji kodu W3C aby wyeliminować ewentualne błędy w kodzie strony.