Wyceń stronę

Przyspieszamy strony.

Projektowanie stron w technologii AMP pozwala użytkownikom mobilnego Internetu na niemalże błyskawiczne przeglądanie stron www nawet w przypadku wolnych sieci. Twórcą tego pomysłu jest gigant z Mountain View - Google. Technologia ta skierowana jest przede wszystkim dla stron statycznych bez CMS, jednak istnieją już sposoby na połączenie tych dwóch technologii w jedną całość.

Strona w AMP ma jednak pewne ograniczenia, priorytetem tutaj jest prędkość ładowania się strony, a co za tym idzie ograniczenie niektórych elementów tj. animacje, filmy, krótko mówiąc uszczuplony zostaje cały design projektu. Strony w AMP powinny być proste, przejrzyste, schludne zawierające tylko najważniejsze informacje, które chcemy przekazać użytkownikowi.

Główne zalety AMP:
wydajność, expressowe ładowanie się strony i jej przeglądanie w urządzeniach mobilnych, także w przypadku wolnych sieci;
strony dobrze wyglądające w urządzeniach mobilnych;
wpływ na pozycjonowanie i podniesienia pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wady (na chwilę obecną, gdyż jest to projekt który się ciągle rozwija):
strony wizualnie są skromniejsze od tych tradycyjnych m.in. pozbawione większości efektów, animacji;
brak możliwości użycia zewnętrznego pliku CSS (który odpowiada za grafikę w serwisie) co wydłuża czas jej stworzenia;
wyższy koszt usługi.

Podsumowując dla każdego kto ma zamiar umieszczać bardzo dużą ilość tekstów na stronie i jest to dla niego priorytetem, powinien zainteresować się tą technologią. Jak wskazują statystyki oraz opinie od właścicieli stron wykonanych w AMP, wykonanie stron w tej technologii ma duży wpływ na pozycjonowanie i poprawę jej w wynikach wyszukiwania Google. Serdecznie zapraszamy jeśli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem do kontaktu z nami.

dkstrony strony w AMP
Oferujemy również strony oparte o CMS (Customer Management System) system zarządzania treścią strony.

Na wykonane strony udzielamy 12 miesięcznej gwarancji w raz z 3 miesięczną opieką nad stroną w cenie!