Wyceń stronę

Bezpieczeństwo i wygoda.

Strona www w wersji CMS (samodzielna edycja treści strony z panelu administratora) to doskonała alternatywa dla osób, które często dokonują edycji treści na stronie www bez konieczności edycji plików HTML. Wykonanie strony w CMS zwykle wiąże się z większym kosztem oraz dłuższym czasem realizacji. Dla osób które często chcą zarządzać własną stroną (treścią, galerią, grafiką, wszelkimi mechanizmami strony) dynamicznie z pod panelu administratora jest to niezbędne narzędzie.

Naszym priorytetem jest zbudowanie nowoczesnej strony internetowej która:
Pozwoli Tobie pozyskać nowych klientów dla Twojego biznesu;
Skutecznie wypromuje oferowane przez Ciebie usługi, produkty;
Efektywnie wpłynie na poprawę Twoje prestiżu oraz wizerunku firmy.

Wykonujemy głównie strony korzystając z systemu WordPress oraz Joomla są one jednymi z najpopularniejszych systemów CMS dostępnych na licencji GNU (General Public License) czyli wolne oraz bezpłatne narzędzie CMS. Są także na bieżąco aktualizowane.

Do każdego ukończonego projektu dołączamy szczegółową instrukcję obsługi korzystania z CMS. Oraz oferujemy bezpłatną pomoc przy zmianach w początkowym okresie korzystania z tego systemu.

system CMS dkstrony
dla osób które mają zamiar bardzo rzadko aktualizować treści, grafikę na stronie proponujemy stronę bez CMS obniżając w ten sposób całkowity koszt strony.
Strony nasze przed oddaniem są skrupulatnie testowane pod kątem prawidłowego wyświetlania w urządzeniach mobilnych. Strona poddawana jest również walidacji kodu W3C aby wyeliminować ewentualne błędy w kodzie strony.